Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nietypowa bijatyka Abyss Odyssey trafi na PlayStation 4

Z grafiką w 1080p.

Studio ACE Team - twórcy nietypowej serii gier akcji Zeno Clash - zapowiedzieli, że „wkrótce” wydadzą na PlayStation 4 swoją bijatykę Abyss Odyssey, w rozbudowanej wersji z grafiką w rozdzielczości 1080p.

Golem i spółka

Nowa edycja otrzymała podtytuł Extended Dream. Z wersji PC dodano tryby nieobecne na PS3 i X360: tryb sieciowej rywalizacji dla dwóch osób oraz lokalną kooperacją dla czterech graczy.

Pojawią się też nowi wrogowie, walki z bossami, kolejny poziom trudności, zmodyfikowany balans rozgrywki oraz możliwość gry jako Golem z Zeno Clash 2.

W Abyss Odyssey gracz przemierza losowo generowane lokacje, przesuwając się w prawą stronę ekranu. Akcję obserwujemy z boku, jak w klasycznych platformówkach, a z drugiego końca nadciągają przeciwnicy.

Wrogowie nie są jednak prostym do pokonania mięsem armatnim, lecz skutecznymi wojownikami, wyposażonymi we własne zestawy ciosów i umiejętności - na wzór innych bijatyk w 2D.

Cenę w Stanach Zjednoczonych ustalono na 15 dolarów (ok. 54 zł). Nie znamy kwoty w euro.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze