Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Niepokojący szary Hulk w garniturze w materiale z Marvel's Avengers

Jedna z planowanych skórek.

Square Enix opublikowało nowy materiał z Marvel's Avengers. Nagranie przybliża Hulka, ujawniając przy okazji, że w grze pojawi się inna odmiana bohatera - szara.

Wideo prezentuje nie tylko klasycznego herosa, ale również wzbudzającą niepokój wersję, która pozbawiona jest charakterystycznego, zielonego koloru. Co ciekawe, postać ubrana jest w garnitur.

Szary Hulk

Nie jest to na razie jasne, ale niewykluczone, że szary Hulk pojawi się w formie odblokowywanej w toku rozgrywki skórki. Twórcy gry już wcześniej obiecywali, że w planach jest wiele alternatywnych kostiumów i strojów dla podopiecznych.

Wspomniana odmiana stwora istnieje w komiksach: to ustabilizowana i mądrzejsza wersja zielonej kreatury, posługująca się imieniem Joe Fixit. Przez pewien czas była ochroniarzem mafii w Las Vegas - stąd garnitur stylizowany na ubranie gangsterów z lat 20. ubiegłego wieku.

Zobacz: Marvel's Avengers - premiera i najważniejsze informacje

Co ciekawe, początkowo oryginalny Hulk miał być szary. Projekt zmodyfikowano z powodu problemów z drukiem - w 1962 roku używano tanich tuszy, przez co czasami na kartkach pojawiały się inne kolory, w tym zielony. Aby uniknąć kłopotów, zmieniono barwę bohatera.

Marvel's Avengers zadebiutuje 15 maja na PC, PS4, Xbox One i Google Stadia. Produkcja zaoferuje dwa odrębne moduły - kampanię fabularną dla pojedynczego gracza oraz misje kooperacyjne przeznaczone dla maksymalnie czterech osób.

Następnie: Zwiastun Wiedźmina od Netflixa z Michałem Żebrowskim jako lektorem

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze