Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nieoficjalnie: Watch Dogs Legion ukaże się wraz z PS5 i Xbox Series X

To tytuł startowy nowych konsol.

Watch Dogs Legion zadebiutuje dopiero wraz z konsolami PS5 i Xbox Series X - wynika z nieoficjalnych informacji ujawnionych przez serwis VGC.

Dziennikarze - powołując się na własne źródła - podkreślają, że obecna sytuacja na świecie nie wpłynęła znacząco na prowadzone prace nad projektem. Redakcja tego nie sprecyzowała, ale prawdopodobnie pozycja trafi też na PC, PS4 i Xbox One.

Portal przedstawił doniesienia w tekście, w którym informuje o wypowiedzi Yvesa Guillemota - szefa Ubisoftu. Dyrektor generalny firmy w rozmowie z New York Timesem zapewnił, że pandemia koronawirusa nie odbiła się negatywnie na planach wydawcy.

Menedżer podkreślił, że spółka pracuje zdalnie. Co ważne, także nad grami na konsole następnej generacji - Sony i Microsoft pozwoliły projektantom zabrać do domu deweloperskie modele PS5 i Xbox Series X. Nie wykluczył jednak opóźnienia powstających produkcji, gdy nowe platformy nie ukażą się w terminie, czyli pod koniec 2020 roku.

Watch Dogs Legion pozwoli pokierować niemalże dowolnym NPC - także starszą panią

Zobacz: Watch Dogs: Legion - premiera i najważniejsze informacje

Watch Dogs Legion zapowiedziano na E3 2019. Według pierwotnych założeń, tytuł miał zadebiutować w marcu, ale premierę przesunięto - obecny plan zakłada, że pozycja pojawi się pomiędzy 1 lipca a 31 grudnia 2020 roku.

Źródło: VGC

Poprzednio: Remake Trackmania Nations opóźniony - premiera w lipcu

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze