Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Niedługo zobaczymy nowego Need for Speeda? Twórcy droczą się z fanami

Jesteśmy gotowi?

Oficjalne profile serii Need For Speed został zapytany o plotkę, jakby w tym tygodniu zostanie ujawniona nowa odsłona kultowego cyklu ściganek. Profil postanowił podroczyć się z fanem, a do zabawy dołączyły oficjalne konta studia Codemasters i wydawcy EA.

Hej EA i NeedforSpeed, z tego co słyszałem w tym tygodniu pokażecie nową grę. Możecie to potwierdzić?” - zapytał się na Twitterze użytkownik User-141. Oficjalny profil serii odpowiedział jedynie poprzez wysłanie emoji oczu.

Zapowiedź Need for Sp... och” - po niedługim czasie swój komentarz dodało studio Codemasters (odpowiedzialne obecnie za serię NFS), zapewne nawiązując do faktu, że o grze przez długi czas nie było żadnych informacji. Dzień później konto firmy Electronic Arts wysłało publiczną wiadomość do profilu Need for Speed z pytaniem „myślicie, że są gotowi?”.

Można więc sądzić, że faktycznie w tym tygodniu zobaczymy zapowiedź nowego tytułu. Przypomnijmy, że według dotychczasowych plotek gra ma nosić podtytuł Unbound i być może będzie zawierać kreskówkowe efekty specjalne. Według znanego dziennikarza Jeffa Grubba, produkcja ma zadebiutować już w grudniu.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze