Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Niedługo testy horroru Outlast Trials. Jest też nowy trailer

Kooperacyjna akcja.

The Outlast Trials znacząco zmienia formułę w porównaniu z poprzednimi odsłonami horroru. Najważniejsza będzie kooperacja, którą twórcy chcą najwyraźniej dokładnie przetestować.

Dlatego też na imprezie Gamescom ujawniono wczoraj nie tylko nowy trailer mrocznej produkcji (poniżej), ale także datę startu zamkniętych testów - 28 października. Potrwają do 1 listopada. Chętni powinni zgłaszać chęć uczestnictwa na Steamie - wystarczy „poprosić o dostęp” na karcie produktu.

Grę osadzono w czasach zimnej wojny, a historia ma związek z eksperymentowaniem nad kontrolą umysłu oraz praniem mózgu. W zabawie może uczestniczyć do czterech graczy, przy czym deweloperzy zaznaczają, że Trials można też ukończyć w pojedynkę.

Nie jest obecnie jasne, czy The Outlast Trials ukaże się jeszcze w 2022 roku, jak ostatnio planowano. Nie znamy szczegółów rozgrywki, ale ze zwiastunów wynika, że nie zabraknie tradycyjnej dla serii ucieczki przed monstrami, goniącymi bohaterów.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Outlast Trials

PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze