Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nie zdradzajcie zakończenia A Plague Tale: Requiem - proszą twórcy

Nie psujmy zabawy innym.

Premiera A Plague Tale: Requiem jest tuż za rogiem. Twórcy, świadomi tego, jak istotna jest fabuła gry, poprosili graczy o nie zdradzanie jej szczegółów innym.

Studio Asobo podchodzi do swojej produkcji z wyjątkową powagą, czego przykładem jest wpis na Twitterze dewelopera. Twórcy zachęcają w nim do dyskutowania o grze, prosząc jednak, by nie psuć zabawy i doświadczenia innym graczom.

Premiera A Plague Tale: Requiem jest już blisko i mamy nadzieję, że wszyscy jesteście tak samo podekscytowani jak my. Z tego powodu, uprzejmie prosimy, by nie psuć innym gry, aby wszyscy mogli cieszyć się pełnym doświadczeniem jej historii” - czytamy we wpisie.

Zależy nam na naszej społeczności, dlatego chcemy, aby wszyscy szanowali się i pozwalali sobie nawzajem w pełni doświadczyć gry. Radzimy każdemu, kto nie chce zepsuć sobie zabawy, by ignorować w sieci niektóre hasła, takie jak »A Plague Tale«, »Plague Tale«, »Amicia«, »Hugo« i tak dalej” - zalecają twórcy.

A Plague Tale: Requiem zadebiutuje na PC oraz konsolach PS5 i Xbox Series X/S już 18 października. Niedawno poznaliśmy zaskakująco wysokie wymagania sprzętowe gry. Prawdopodobnie wynikają z ogromnej liczby szczurów, którymi twórcy planują zalać graczy.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze