Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nie będzie więcej testów Overwatch 2

Blizzard szykuje się na premierę.

Do premiery Overwatch 2 pozostały niemal dokładnie dwa miesiące. Blizzard wyjaśnił, że nie planuje już udostępniać gry do testów, ponieważ zajmuje się już szlifowaniem detali przed debiutem.

„Wiemy, że gracze nie mogą się doczekać, by wkroczyć do akcji i widzieliśmy pytania na temat trzeciej fazy beta. Podczas gdy nadal testujemy OW2 wewnątrz studia, nie mamy planów na żadne dodatkowe, publiczne testy - napisał na Twitterze wiceprezes Blizzarda, Jon Spector.

Gracze chcieliby z pewnością spędzić więcej czasu na sprawdzeniu możliwości najnowszej postaci, Junker Queen (pol. Królowa Junkertown). Bardziej ogólnie, wydaje się, że Overwatch 2 przyjmowane jest obecnie raczej chłodno, a poważne zmiany w strukturze - przejście na mecze „5 na 5” - mają liczne grono przeciwników.

Kontrowersyjnie zapowiada się także fakt, że 4 października pierwszy Overwatch po prostu zniknie. Kolejna beta mogłaby pozwolić lepiej zapoznać się z nowym tytułem i „złagodzić” nagłą transformację - przytomnie zauważa serwis GamesRadar. Nic z tego.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze