Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nie, Assassin's Creed Valhalla nie trafi do Game Passa

Przynamniej na razie.

W poniedziałek informowaliśmy, że zaktualizowana okładka Assassin’s Creed Valhalla w polskim Xbox Store sugerowała, że gra może trafić do Game Passa. Ubisoft wyjaśnia teraz, że to tylko pomyłka.

Microsoft potwierdził wczoraj listę pozycji dodawanych do usługi w drugiej połowie listopada. W zestawieniu zabrakło najnowszej odsłony słynnego cyklu, co było pierwszą wskazówką na temat tego, że mamy do czynienia z błędem.

„To była pomyłka, która została już rozwiązana” - zapewnił rzecznik francuskiej korporacji w oświadczeniu wysłanym do kolegów z brytyjskiej redakcji Eurogamera.

Gracze mieli nadzieję, że Valhalla pojawi się w Game Passie podobnie jak dwie ostatnie odsłony cyklu - Assassin’s Creed Origins oraz Assassin’s Creed Odyssey, które są już w katalogu. Kolejną wskazówką był fakt, że gra otrzyma w grudniu darmowy prolog i najwyraźniej pojawi się na Steamie. Wszystko to sugerowało, że Ubisoft spogląda już w kierunku następnej części, więc „rozdanie” tytułu brzmiało sensownie.

Nic z tego, przynajmniej na razie. Oczywiście nic nie wyklucza, że przygody Eivor pojawią się w popularnej usłudze Microsoftu w dalszej przyszłości.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze