Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

New Tales from the Borderlands z datą premiery. Jest też zwiastun

Można już składać preordery.

Podczas trwającego właśnie otwarcia targów Gamescom zaprezentowano nowy zwiastun New Tales from the Borderlands oraz podano datę premiery gry. Wyczekiwany spin-off hitu 2K i Gearbox Software ukaże się 21 października 2022 roku.

New Tales from the Borderlands nie będzie bezpośrednią kontynuacją poprzedniej części. Produkcja w filmowy sposób przedstawi historię trójki nowych bohaterów – Anu, Octavio i Fran, którzy w rozdartej wojną metropolii Promethea stawią czoła kosmicznym najeźdźcom, okrutnemu potworowi z krypty i kapitalistom o zimnych sercach.

New Tales from the Borderlands ukaże się na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch, a także na PC (Steam i Epic Games Store). Za produkcję w większości odpowiada studio Gearbox Quebec wspierane przez weteranów Telltale Games, którzy pracowali przy pierwszym Tales From the Borderlands.

Można już składać zamówienia przedpremierowe na dwie edycje gry:

  • Standard Edition zawiera grę New Tales from the Borderlands w wersji cyfrowej i kosztuje 169 zł;
  • Deluxe Edition zawiera dodatkowo pierwsze Tales from the Borderlands i kosztuje 219 zł.
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze