Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Netflix zapowiedział polski serial science-fiction „Dziewczyna i kosmonauta”

Premiera już w lutym.

Netflix zaprezentował pierwszą zapowiedź polskiego serialu science-fiction pod tytułem „Dziewczyna i kosmonauta”. Produkcja będzie dramatem z elementami romansu. Premiera już 17 lutego.

Opowieść podzielono na sześć odcinków, a wyreżyserował ją Bartosz Prokopowicz, autor takich komedii romantycznych jak „Szczęścia chodzą parami” i „Narzeczony na niby” czy serii „Mecenas porada”. W obsadzie serialu znaleźli się między innymi Magdalena Boczarska, Grzegorz Damięcki, Andrzej Chyra, Vanessa Aleksander, Agnieszka Wagner, Anna Cieślak, Jędrzej Hycnar i Magdalena Cielecka.

Jak czytamy w opisie produkcji na stronie Netflix: „Dwaj piloci F-16, przyjaciele Nikodem i Bogdan, konkurują o serce pięknej Marty oraz o to, który z nich poleci w kosmos. Kosmiczną rywalizację wygrywa Niko, jednak z powodu niewyjaśnionej awarii powraca z misji dopiero po 30 latach. Pomimo upływu lat na Ziemi, wiek ocalałego kosmonauty zatrzymał się w dniu startu. Podczas gdy Niko myśli tylko o Marcie, świat pragnie poznać tajemnicę jego wiecznej młodości”.

Warto zauważyć, że takiego serialu na polskim podwórku jeszcze nie było, choć przypomnijmy, że w minionym roku na platformie Netflix zadebiutował polski serial fantasy „Krakowskie potwory”. Opowiadał o grupie utalentowanych studentów, którzy pod opieką tajemniczego profesora badają zjawiska paranormalne i podejmują walkę z demonami. Produkcja, inspirowana słowiańską kulturą i mitologią, nie otrzymała jednak dobrych recenzji ze strony krytyków i widzów.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Jakub Jusiński

Jakub Jusiński

Autor

Wielki fan kina wojennego i dramatów historycznych. Kuba zajmuje się głównie pisaniem newsów ze świata filmów, seriali i VOD.

Komentarze