Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Netflix organizuje wiedźmiński festiwal w Łodzi. Obejrzymy nowe odcinki serialu przed premierą

Pojawią się też twórcy i część obsady.

Promocja trzeciego sezonu serialu „Wiedźmin” nabiera tempa. Polski oddział Netflixa zaprasza do Łodzi na wielką imprezę, w trakcie której będzie okazja zobaczyć się z członkami obsady.

Organizatorzy Wiedźmin Fest - bo tak nazywa się wydarzenie - zachęcają do udziału możliwością przedpremierowego obejrzenia kilku pierwszych odcinków trzeciego sezonu serialu „Wiedźmin” w gronie innych fanów uniwersum wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego. Mają pojawić się też niespodzianki dla „fanatyków wiedźmiństwa”, a także twórcy i aktorzy występujący w produkcji Netflixa (choć nie wiadomo jeszcze, którzy).

Wiedźmin Fest odbędzie się w dniach 24-25 czerwca w Centrum Nauki i Techniki EC1 mieszczącym się przy ul. Targowej 1 w Łodzi. To nowoczesny kompleks powstały w budynku dawnej elektrociepłowni, gdzie dość często odbywają się różne wydarzenia związane z grami czy komiksami, w tym Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi.

Udział w Wiedźmin Fest jest biletowany, a wejściówki zdobędziemy na stronie Próba Wiedźmina. Najlepiej odwiedzić tę witrynę z poziomu telefonu, ponieważ w przeglądarce na PC zobaczymy tylko kod QR pozwalający uruchomić stronę na ekranie smartfona. Gdy już to zrobimy, czeka nas seria „wiedźmińskich prób” w formie kilku pytań oraz prośby o autorskie dokończenie piosenki „Grosza daj wiedźminowi”.

Warto wspomnieć, że trzeci sezon serialu „Wiedźmin” jest jednocześnie ostatnim, w którym rolę Geralta odgrywać będzie Henry Cavill - od następnego sezonu w postać tę wcieli się Liam Hemsworth. Produkcja zadebiutuje na Netflixie w dwóch częściach - pierwsze odcinki obejrzymy od 29 czerwca, natomiast zakończenie sezonu poznamy od 27 lipca. W ośmiu odcinkach twórcy przybliżą historię opartą na motywach powieści „Czas Pogardy” i „Chrzest Ognia”.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze