Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Neil Druckmann o The Last of Us 3: „Jest więcej historii do opowiedzenia”

Prawie jak potwierdzenie.

Jeden z szefów Naughty Dog - Neil Druckmann - wydaje się sugerować, że ma plany na trzecią odsłonę serii The Last of Us.

Nie otrzymaliśmy oczywiście oficjalnego potwierdzenia, lecz mowa o reżyserze i współscenarzyście serii. Ten przyznał w rozmowie z magazynem The Hollywood Reporter: „Moim zdaniem jest więcej historii do opowiedzenia w tym uniwersum.

Temat trzeciego The Last of Us powraca do świadomości graczy co jakiś czas, ostatnio przy okazji wypowiedzi pewnego insidera, który zapewniał, że Part 3 jest właśnie obecnym projektem Druckmanna w Naughty Dog. Ten wydawał się zaprzeczać, choć niezbyt energicznie.

Deweloper wcześniej - w kwietniu 2021 roku - przyznał, że potencjalna „trójka” posiada już spisany zarys opowieści, lecz nie jest obecnie rozwijana.

- Nie wiem, ile mogę ujawnić... Wraz z [Hailey Gross, drugą scenarzystką - dop. red.] napisaliśmy zarys fabularny gry, której jednak jeszcze nie przygotowujemy, ale mam nadzieję, że pewnego dnia ujrzy światło dzienne. Opowieść pokaże, co wydarzyło się po drugiej odsłonie - mówił wtedy.

Wspomniane słowa cytowane przez The Hollywood Reporter padły w kontekście wywiadu związanego z premierą serialu „The Last of Us” od stacji HBO, debiutującego w tym miesiącu. Ten ma być wierny grom, a pierwszy sezon skupi się właśnie na pierwszej części.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Last of Us: Part 2

PS4

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze