Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Need for Speed Heat - tuning: dodatki

Pomoc w pościgach.

Poza wymianą i tuningiem tradycyjnych elementów aut, Need for Speed Heat pozwala też w menu Osiągów w każdym garażu kupić i wyposażyć dodatki. Są dostępne po osiągnięciu 15 poziomu reputacji.

Dodatki, mówiąc w skrócie, pomagają w ucieczkach przed policją - to przede wszystkim. Niektóre służą też jednak do wzmocnienia efektu nitro, co przyda się nie tylko w pościgach, ale i zawodach.

Dodatki dzielą się na:

Aktywne - musimy włączyć je przyciskiem (B na X1, kółko na PS4). Do wyboru są tylko trzy. Zakłócacz wyłącznika pozwala uniknąć ataków wyłącznikiem. Zestaw naprawczy naprawia nasze auto. Odnowienie nitro, niespodzianka, odnawia nam zapas nitro.
Pasywne - te dodatki są już aktywne cały czas. Mogą sprawić, że radar policji będzie miał mniejszy zasięg, albo że nasze opony napompują się same po przejechaniu przez kolczatkę.

Wybór dodatków zależy od nas. Najlepiej zapobiegać temu, co sprawia nam największe problemy. Jeśli często wpadamy na kolczatki, wybierzmy samopompujące opony. Jeśli taranujemy radiowozy, warto wybrać zestaw naprawczy.

Następnie: Need for Speed Heat - szybki tuning: ustawienia w trakcie jazdy

Spis treści: Need for Speed Heat - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Need for Speed Heat - tuning: zawieszenie, podwozie

O autorze
Komentarze