Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Naughty Dog tworzy grę fantasy? Fani uważają, że znaleźli wskazówki

Wewnątrz The Last of Us Part 1.

Fani The Last of Us Part 1 przeczesują każdy zakamarek remake’u i sądzą, że są na tropie kolejnego dużego projektu studia Naughty Dog. Ma to być podobno produkcja w klimatach fantasy.

Wnioski o takiej treści wysnuto na bazie czterech znalezionych w grze plakatów, które prezentują smoki, miecze i latające konie. Niewiele, ale wystarczyło do rozpoczęcia kolejnej fali spekulacji.

„Gra fantasy od Naughty Dog to marzenie, poproszę ładować prosto w moje żyły” - komentuje jeden z podekscytowanych graczy. „Otwarty świat fantasy (coś jak Wiedźmin 3) od ND? To byłoby spełnienie marzeń” - wtóruje kto inny.

To już druga fala spekulacji, ponieważ na początku 2021 roku starszy grafik koncepcyjny studia - Hyoung Taek Nam - opublikował w serwisie ArtStation zestaw prac z wojowniczką i smokiem, co wtedy także wywołało sporo dyskusji na temat kierunku działań słynnej firmy. Sam autor szybko zapewnił wtedy, że inspirował się po prostu Assassin's Creed: Valhalla i w ilustracjach nie należy szukać drugiego dna. Ale w grze Ubisoftu nie ma przecież smoków...

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze