Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Następna aktualizacja do Assassin's Creed Unity będzie dużo większa

Trwa walka z błędami w grze.

Drugi patch do gry akcji Assassin's Creed Unity jest już dostępny na PC i PlayStation 4 (na Xbox One trafi jeszcze dzisiaj), a Ubisoft pracuje już nad kolejną aktualizacją, z większą liczbą poprawek.

Firma nie podała jeszcze dokładnie, co zamierza usprawnić w trzecim patchu, ale wymieniono ogólne obszary, na których koncentrują się teraz deweloperzy.

Twórcy chcą wyeliminować dalsze problemy z wozami ze słomą, z osłonami, animacjami głównego bohatera i kamerą. Lista obejmuje też nienajlepsze zachowanie tłumów, wyszukiwanie ścieżek przez bohaterów niezależnych i zbyt czujnych strażników.

Wspomniano także o dalszej „walce” z usterkami w trybie kooperacji - podczas dołączania do meczów czy migracji hosta. Ubisoft wymienił też, że chce zająć się ekranami menu oraz „ogólną stabilnością”.

Konkretna lista poprawek nie jest jeszcze znana, ponieważ deweloperzy starają się „zbalansować chęć zrobienia jak najwięcej z jednoczesną publikacją łatki tak szybko, jak to tylko możliwe” - napisano w aktualizacji na oficjalnej stronie.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze