Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker - zamknięta beta startuje 15 grudnia

Wyłącznie na PS4.

Bandai Namco ujawniło termin zamkniętej bety Naruto to Boruto: Shinobi Striker. Testy odbędą się w dniach 15-17 grudnia, aczkolwiek tylko na PlayStation 4.

Aby mieć szansę sprawdzenia wczesnej wersji produkcji, należy zarejestrować się na specjalnej stronie internetowej przygotowanej przez Sony.

Nie zabraknie bohaterów z oryginału

Twórcy podzielili testy na cztery trzygodzinne fazy. Pierwszą zorganizują w piątek w godzinach 21:00-24:00. Następne dwie autorzy przeprowadzą w sobotę w godzinach 10:00-13:00 oraz 18:00-21:00. Ostatnią zaplanowano na niedzielną noc - między 2:00 a 5:00.

Wszystkie terminy podano według polskiego czasu.

Gra jest kolejną odsłoną cyklu bazującego na mandze i serialu animowanym o przygodach Naruto. W nowej produkcji deweloperzy położą nacisk na rozgrywkę sieciową.

Beta pozwoli stworzyć własnego ninję oraz umożliwi toczenie pojedynków z innymi graczami. W pojedynkach wezmą udział drużyny składające się z maksymalnie czterech wojowników.

Nie zabraknie oczywiście szeregu postaci z pierwowzoru. Na razie potwierdzono obecność między innymi członków zespołu Team 7 na czele z samym Naruto oraz Sasuke.

W planach jest również nowy system poruszania się. Podopieczny gracza otrzyma możliwość biegania po ścianach czy wskakiwania na położone wyżej platformy, co zaś powinno urozmaicić poszczególne walki.

Do tego oprawa wizualna utrzymana w kreskówkowym stylu i budząca skojarzenia z serialem animowanym.

Nad projektem pracuje Soleil. Zespół jest oddziałem dowodzonego przez Tomonobu Itagakiego - jednego z twórców Ninja Gaiden - studia Valhalla Games.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker w pełnej wersji ukaże się na początku 2018 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Dokładnej daty premiery na razie nie podano.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze