Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Naruto Shinobi Striker - chunin, jonin: wyższa ranga

Jak awansować na wyższą rangę.

W Naruto Shinobi Strikers dostępne są trzy podstawowe rangi postaci: genin, chunin i jonin. Awans postaci do wyższej rangi da nam dostęp do większej ilości uzbrojenia w sklepie oraz dodatkowych misji VR.

Po pierwszym zalogowaniu się do gry i ukończeniu samouczka otrzymujemy rangę genina. Daje nam to dostęp jedynie do podstawowego asortymentu w sklepie i kilku misji. Aby awansować na chunina, musisz wykonać wszystkie dostępne misje VR oraz misje fabularne, które zlecają postacie z wykrzyknikiem (1).

Po wykonaniu dostępnych zadań otrzymamy zaproszenie na egzamin, po ukończeniu którego zobaczymy informację na awansie na chunina. Jeśli podejdziemy teraz do Kakashiego i sprawdzimy dostępne misje VR, to odkryjemy, że odblokowaliśmy wiele nowych zleceń.

Do promocji na rangę jonina musimy wykonać wszystkie dostępne misje VR oraz zadania fabularne od postaci. Następnie zostaniemy zaproszeni na kolejny egzamin, po ukończeniu którego zostaniemy joninem.

Następnie: Naruto Shinobi Striker - zwoje, skąd wziąć

Spis treści: Naruto to Boruto Shinobi Striker - poradnik na start

Poprzednio: Naruto Shinobi Striker - walka: leczenie, na co zwracać uwagę

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze