Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Namco Bandai wyda Wiedźmina 3 w Europie

CD Projekt kontynuuje współpracę.

CD Projekt ogłosił, że Namco Bandai wyda Wiedźmina 3 na terenie Europy. Tym samym obie firmy kontynuują współpracę zapoczątkowaną podczas premiery drugiej części serii.

„Pracowaliśmy z Namco Bandai już wcześniej, więc partner doskonale rozumie Wiedźmina i idee, jakimi kieruje się nasze studio” - napisał Adam Badowski, szef CD Projekt RED.

„Jesteśmy przekonani, że rozumieją naszą wizję i świetnie poradzą sobie z przekazaniem fanom, w jaki sposób nasz otwarty świat i wspaniała historia zmieniają gatunek RPG.”

Wydawca opublikuje Dziki Gon na PC i konsolach nowej generacji w całej Europie Zachodniej i w Skandynawii. Zajmie się nie tylko dystrybucją, ale również promocją. Za grę w Polsce odpowiada CDP.pl, nie wybrano jeszcze partnera w Rosji.

„CD Projekt RED zasłużyło sobie na miano czołowego, innowacyjnego studia i z niekłamaną przyjemnością dodajemy Wiedźmina 3 do naszej listy wydawniczej w przyszłym roku” - dodał Alberto González Lorca, wiceprezes do spraw firm zewnętrznych w Namco Bandai.

Dokładna data premiery gry nie jest jeszcze znana, lecz tytuł raczej na pewno nie ukaże się w I kwartale 2014 r.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze