Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

"Najstarsza fanka Skyrima na świecie" musi zrobić przerwę od YouTube - przez negatywne komentarze

Efekt obraźliwych i stresujących wpisów.

84-letnia Shirley Curry, która od lat nagrywa gameplaye z The Elder Scrolls 5 i wśród społeczności fanów jest znana jako „Babcia od Skyrima”, oznajmiła, że robi dłuższą przerwę od YouTube ze względu na niemiłe lub kłopotliwe komentarze od użytkowników.

Wideo skierowane do osób, które denerwują fankę Skyrima, pojawiło się jeszcze na początku miesiąca, ale dopiero teraz zwrócono na nie uwagę na forach. Curry wytłumaczyła w materiale, że wciąż spotyka się z irytującymi lub raniącymi ją komentarzami.

„Skyrimowa Babcia” nie chce omawiać obraźliwych wpisów, choć takie również się zdarzają. Wspomina natomiast o osobach, które sugerują jej zmianę podejścia do Skyrima lub spróbowanie innej gry.

- Nie musicie mi cały czas mówić [w co mam grać - red.]. Przeglądam wszystkie gry. Jestem fanką gier, więc jakbym chciała ich spróbować, to bym to zrobiła. Nie muszę się tłumaczyć - zaznacza.

Postaci Curry nie mogła zignorować nawet Bethesda. „Babcia” trafi do The Elder Scrolls 6 jako postać niezależna

Curry stresuje również fakt, że ma mnóstwo subskrypcji (831 tys. w momencie publikacji tej wiadomości), ale większość materiałów ogląda 5-8 tys. osób. Do tego widzowie spędzają przy jej filmach średnio jedynie 5 minut - choć gameplaye trwają nawet 50 minut.

- Marnuję czas, i to mnie stresuje - tłumaczy pani Shirley, zaznaczając, że chce zadbać o własne zdrowie, więc będzie publikować mniej filmów, odpowiadać na mniej komentarzy i usuwać więcej wpisów od użytkowników.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze