Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Najnowsze hity Ubisoftu w obniżonych cenach na PS4 i Xbox One w RTV Euro AGD

Assassin's Creed Odyssey, The Crew 2 i inne.

Sieć sklepów RTV Euro AGD przygotowała promocje na wybrane gry Ubisoftu - w obniżonych cenach kupimy kilka najnowszych hitów wydawcy, w wersji na konsole. To między innymi Assassin's Creed Odyssey, The Crew 2 i Far Cry 5.

Obniżki cen trwają od dziś - 15 listopada - i potrwają do 26 listopada.


Assassin's Creed Odyssey to najnowsza odsłona kultowej serii o skrytobójcach. Tym razem twórcy zapraszają nas na wycieczkę po starożytnej Grecji. Wcielamy się w wnuka lub wnuczkę króla Leonidasa i próbujemy zarobić jako najemnik w trakcie konfliktu pomiędzy Spartą a Atenami.

Choć produkcja czerpie z rozwiązań znanych z Origins, twórcy zadbali o zaimplementowanie kilku znaczących nowości. Gracz może dokonywać wielu wyborów podczas misji, a także decydować o kwestii dialogowej wypowiedzianej przez bohatera. Postawiono też znacznie bardziej na elementy RPG i większą filmowość rozmów.


The Crew 2 to prawdziwy festiwal zabawy dla miłośników motoryzacji. Ubisoft przygotował grę wyścigową z otwartym światem, który jest placem zabaw dla kierowcy.

Zrezygnowano z policji (obecnej w pierwszej części), stawiając na większą wolność. Prowadzimy nie tylko samochody, ale też łodzie motorowe i samoloty. Warto nadmienić, że edycję Deluxe (z fizyczną mapą świata, naklejkami i bonusami cyfrowymi), zakupimy w tej samej cenie, co wersję standardową.


Far Cry 5 spodoba się wielbicielom poprzednich odsłon lubianego cyklu. Ponownie trafiamy do otwartego świata, w którym czekają dziesiątki zadań, wyzwań i wrogów do wyeliminowania.

Możemy się skradać lub postawić na głośniejsze rozwiązanie, korzystając z ciężkich karabinów maszynowych czy wyrzutni rakiet. Do stylu gry dopasujemy też różnorodnych kompanów, którym możemy wydawać polecenia.


Pozostałe promocje gier Ubisoftu obejmują Starlink: Battle for Atlas i Assassin's Creed Odyssey w Edycji Omega, a więc z ręcznikiem lub zegarem, mapą świata, artbookiem i dodatkami cyfrowymi.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze