Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Najciekawsze na Forum

Tak, mamy Forum!

Większość dyskusji w naszym serwisie toczy się w komentarzach, bezpośrednio pod informacjami, recenzjami czy artykułami - jest to wygodne rozwiązanie i zachęcamy do dyskusji właśnie w ten sposób. Jeśli jednak ktoś chciałby porozmawiać o kwestiach nieporuszanych na łamach serwisu, ewentualnie o całkowicie niezwiązanych z grami rzeczach - mamy też Forum (yuppi!).

Przyjrzyjmy się sprawie. Obecnie Forum przypomina mostek na statku Enterprise - kilka osób wymienia poglądy i walczy z materią, natomiast cała reszta siedzi gdzieś w kajutach i pije herbatę.

Jeśli macie odrobinę wolnego czasu, nie przeraża Was perspektywa kosmicznej pustki, zachęcamy do odwiedzenia naszego Forum - nie tylko do czytania, ale udzielenia się w istniejących wątkach, a może i założenia nowego tematu?

A oto najciekawsze rzeczy na Forum w tym tygodniu:

Seriale - kino XXI wieku (?) - Temat ogólny
Seriale telewizyjne poniekąd zastępują kino mainstreamowe, gdy chodzi o ambitniejsze treści. Wraz z rosnącymi budżetami, z dużego na mały ekran zaczęły przechodzić gwiazdy Hollywood - kiedyś rzecz nie do pomyślenia.

Do kogo właściwie są adresowane gry wideo?
Właśnie, sendo sprawy. Do kogo?

Jestem złym gościem, bo... jestem złym gościem!
Czy chcemy, a przede wszystkim - czy lubimy wcielać się w złych charakterów w grach?

Czeska reklama T-Mobile z Polakiem w tle
Czy Polacy faktycznie nie mają do siebie dystansu?

W co teraz gracie
Każdy w coś gra - niekoniecznie w tej sekundzie - ale ogólnie. Podzielcie się swoimi jeszcze gorącymi wrażeniami.

Co ostatnio skończyłeś / skończyłaś
W odróżnieniu od powyższego, tutaj możecie napisać swoją minirecenzję - inni Forumowicze z chęcią się z nią zapoznają, a polecenie świetnej gry innej osobie, to najlepsza rekomendacja. No i nikt nie zarzuci, że teksty są opłacone!

Zapraszamy na Forum - zakładka w górnym menu, po prawej stronie. Każdy jest mile widziany!

O autorze

Awatar Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Editor

Od ponad 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także z czasopismami o grach wideo oraz prasą regionalną.

Komentarze