Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nad Assassin's Creed Invictus pracują twórcy For Honor

Weterani produkcji sieciowych.

Ubisoft ujawnił, że nad Assassin’s Creed Invictus - multiplayerową odsłoną serii - pracują deweloperzy odpowiedzialni za For Honor.

Pośród masy zapowiedzianych przez Ubisoft gier znalazł się tajemniczy projekt Invictus, czyli pierwszy w historii serii samodzielny tytuł multiplayer. Okazuje się, że pracują nad nim deweloperzy, odpowiedzialni za stworzenie For Honor - popularnej gry sieciowej w średniowiecznych klimatach.

Zespół, a w nim weterani For Honor, pracuje aktualnie nad przywróceniem do serii trybu multiplayer, w postaci samodzielnej produkcji pod kryptonimem Invictus, za pośrednictwem platformy Infinity” - poinformował Ubisoft podczas prezentacji wyników kwartalnych.

Wspomniane Infinity ma być platformą, oferującą dostęp do wszystkich produkcji z cyklu Assassin’s Creed. Invictus ma natomiast „połączyć cechy różnych gier Assassin’s Creed w jednej produkcji wieloosobowej”. Nie znamy na ten moment więcej szczegółów odnośnie obu tytułów, jednak z pewnością zadebiutują one po Assassin’s Creed Mirage, czyli nie prędzej niż w 2023 roku.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze