Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Na Steamie można już zamawiać Brutal Legend na PC

Gra dostępna w przedsprzedaży za ok. 60 zł.

Brutal Legend, wydane w 2009 roku na Xboksa 360 i PlayStation 3, trafiło do przedsprzedaży na platformę Steam.

To nie jest najlepsza gra pod słońcem. To tylko hołd.

Za połączenie gry akcji i strategii czasu rzeczywistego zapłacimy 14,24 euro (ok. 60 zł). Aktualnie trwa promocja - tytuł przeceniono o 25 proc. Standardowa cena to 19 euro (ok. 79 zł). Dostępna jest także, nieco droższa, wersja z soundtrackiem.

Gracze zamawiający przed premierą otrzymają dostęp do zamkniętych beta-testów trybu wieloosobowego oraz przedmioty do wykorzystania w Team Fortress 2. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Gra, pierwotnie wydana jedynie na konsole, opowiada o przygodach Eddiego Riggsa (w tej roli Joe Black). Bohater trafia do świata fantasy, w którym rządzi heavy metal. W tle przygrywa m.in. Motörhead, Judas Priest, Black Sabbath czy Budgie. Tytuł spotkał się z ciepłym przyjęciem, choć krytykowano elementy strategii czasu rzeczywistego.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze