Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Na PS4 i PS5 nie zagramy już w Red Dead Redemption

Pora odkurzyć PS3.

Red Dead Redemption zniknęło z abonamentu PS Plus, dzięki któremu w produkcję mogliśmy grać „przez chmurę” na konsolach PS4 i PS5.

Od tego momentu grę uruchomimy tylko z pomocą fizycznego wydania na konsolę PS3. Tytuł wciąż dostępny jest także na Xbox One oraz Xbox Series X/S w ramach wstecznej kompatybilności.

Red Dead Redemption nie jest już dostępne w formie streamingu na PS Plus/PS Now, po 6 latach od debiutu w usłudze w 2016 roku. Jedyny współczesny sposób grania w Red Dead Redemption jest teraz oficjalnie dostępny na konsolach Xbox Series i Xbox One oraz emulatorach na PC” - poinformował niejaki Ben, obeznany w produkcjach Rockstara.

Miłośnicy Dzikiego Zachodu już od dłuższego czasu nie otrzymali od studia wielu powodów do radości. Warto wspomnieć chociażby o lipcowych pogłoskach, wedle których Rockstar miał porzucić plany stworzenia remastera Red Dead Redemption. Równie bolesny dla fanów jest także aktualny stan trybu Red Dead Online, któremu gracze wyprawili nawet oficjalny pogrzeb.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze