Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Na pokazie Microsoftu zabraknie podobno dwóch oczekiwanych gier

Fani będą musieli poczekać.

Szczegóły na temat gier, które Microsoft i Bethesda zamierzają pokazać na niedzielnej prezentacji, owiane są tajemnicą. Jeden z renomowanych dziennikarzy twierdzi jednak, że zabraknie dwóch oczekiwanych tytułów.

O planach koncernu z Redmond wypowiedział się z Jeff Grubb z serwisu Giant Bomb na antenie autorskiego podcastu, cytowany przez GameSpot. Redaktor przyznaje, że w tym roku nie udało mu się pozyskać dokładnych informacji na temat programu nadchodzącej konferencji, ale wie, czego nie należy się spodziewać.

Dziennikarz - uchodzący za dobrze rozeznanego w branży wirtualnej rozrywki - przekonuje, że na prezentacji Microsoftu i Bethesdy nie pojawią się materiały z nowych odsłon Fable i Perfect Dark. Obie gry są próbami zresetowania uznanych serii i są jednymi z najbardziej oczekiwanych.

Pierwszy tytuł powstaje w Playground Games - studiu specjalizującym się dotychczas w gatunku produkcji wyścigowych. Niedawno do sieci trafiły doniesienia, sugerujące, że projekt ma problemy, ale wieści zdementowała producentka pozycji.

Nad kolejnym Perfect Dark pracuje zaś The Initiative - zespół utworzony jakiś czas temu przez amerykański koncern. W obliczu licznych odejść z ekipy, deweloperów zaczęło wspomagać Crystal Dynamics, które odpowiada za najnowsze części Tomb Raider.

Prezentacja Microsoftu i Bethesdy odbędzie się w niedzielę, 12 czerwca, o godzinie 19:00 czasu polskiego.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze