Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Na dysku PS5 zostaje 664 GB na gry?

Sugeruje zdjęcie interfejsu.

Po zainstalowaniu systemu operacyjnego i plików systemowych, na dysku PS5 z 825 GB pozostanie 664 GB na gry i inne media - wynika ze zdjęć, których wiarygodność nie została jeszcze potwierdzona.

Fotografie interfejsu konsoli opublikował na forum NeoGAF rosyjski użytkownik. Są bardzo niskiej jakości, a do tego widać na nich kursor z PC, jednak podobno są to zdjęcia z rozmowy przeprowadzonej w jednym z komunikatorów.

Część osób wyliczyło już, że w przypadku wspomnianej pojemności użytkownik PS5 mógłby pozwolić sobie na zainstalowanie ośmiu dużych, premierowych gier. W przypadku braku miejsca można uzyskać więcej GB po podłączeniu zewnętrznego dysku HDD.

Przypomnijmy, że według potwierdzonych informacji, na dysku Xbox Series X o pojemności 1 TB uzyskamy 802 GB do dyspozycji.

Źródło: ResetEra

Tagi

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze