Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Myszka SteelSeries Prime Plus 50 złotych taniej w OleOle

Do wyczerpania zapasów.

W sklepie OleOle trwa właśnie akcja promocyjna Odjazdowe ceny. W ramach obniżki sklep przygotował dziesiątki produktów, które można kupić w wyjątkowo niskich cenach. Jedną z nich jest myszka SteelSeries Prime Plus.

Cena obowiązuje do 01.02.2023 lub wyczerpania zapasów.

SteelSeries Prime Plus powstała jako mysz turniejowa dedykowana profesjonalnym zawodnikom. Produkt wyposażono w przełączniki optyczno-magnetyczne Prestige, posiadające żywotność nawet 100 milionów kliknięć. Oznacza to, że myszka może służyć latami.

Za rejestrację ruchów odpowiada sensor Truemove Pro Plus o czułości do 18 tys. DPI wraz z czujnikiem dotknięcia powierzchni, zapobiegającemu przypadkowym ruchom podczas podnoszenia i opuszczania myszki. Do tego konstrukcja waży zaledwie 70 gram i została wyprofilowana w oparciu o sugestie profesjonalnych zawodników e-sportowych.

Przydatną ciekawostką jest natomiast ekran OLED umieszczony na spodzie myszki. Pozwala on na pełne dostosowywanie parametrów urządzenia, bez konieczności instalacji na komputerze dodatkowego oprogramowania sterującego.