Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Murdered: Soul Suspect - tajemniczy projekt od Square Enix

Gra na PC, X360 i PS3.

Square Enix opublikowało tajemniczą stronę internetową, zawierającą rysunek wykonany kredą i krótki napis: „jaka sprawa jest najtrudniejsza do rozwiązania?” Szybko okazało się, że chodzi o promocję nowej gry - Murdered: Soul Suspect.

Przedstawiciel wydawcy potwierdził w rozmowie z serwisem Polygon, że nowy projekt trafi na obecną generację sprzętu - PC, X360 i PS3. „Murdered: Soul Suspect to nowa, ekscytująca gra od Square Enix, która rzuca graczom wyzwanie: rozwiązanie prawdopodobnie najtrudniejszej sprawy”.

Po zalogowaniu na osobnej stronie internetowej (jako Ronan), możemy pobrać pierwszy „dowód”. Na zdjęciu widzimy mężczyznę o nazwisku O'Connor, który prawdopodobnie starał się rozwiązać skomplikowaną zagadkę kryminalną.

„Detektywi nie powinni mieć zakrwawionych knykci, ale zrobiłem dużo rzeczy, których nie powinienem robić” - czytamy w opisie obrazka. „Przeżyłem to wszystko: pobicia, zdrady, brak szacunku, którego inni nie doświadczą w dziesięciu żywotach. Nigdy nie przegrałem walki... do teraz.”

Nie znamy daty premiery Murdered: Soul Suspect. Nie wiadomo też, jakie studio zajmuje się produkcją tytułu, choć niektóre plotki mówią o twórcach Quantum Conundrum - firmie Airtight Games.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze