Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Multiversus - złote monety: jak łatwo zarobić

Jak szybko zdobyć złote monety, różne triki i sposoby.

Na tej stronie opisane zostały porady dotyczące zdobywania złotych monet w grze Multiversus. Monety stanowią podstawową walutę w grze. Zebraną kwotę możemy wymienić na nowe postacie lub elementy stylistyczne.

Podstawową metodą zarabiania pieniędzy jest wygrywanie pojedynków. Po każdej walce na ekranie pojawia się podsumowanie (1) na którym widzimy ilość otrzymanych monet.

Dodatkowe środki pojawią się na naszym koncie także za zdobycie kolejnego poziomu doświadczenia. Nagrodę możemy sprawdzić na ekranie profilu użytkownika (2).

Złote monety mogą być także nagrodą za osiąganie kolejnych poziomów Bitewnej Przepustki (3). Punkty doświadczenia zbieramy wykonując Misje Codzienne oraz Cele Sezonowe. Dokładny opis znajduje się na stronie Multiversus – Wyzwania: dzisiejsze misje i cele sezonowe.

Szybszy napływ monet gwarantuje także zaproszenie przyjaciół do wspólnej zabawy. Gra ze znajomymi gwarantuje 30% dodatkowych punktów doświadczenia oraz złota.

Następnie: Multiversus - Bitewna Przepustka: przedmioty zwykłe oraz Premium

Spis treści: Multiversus - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Multiversus – gleamium: jak zdobyć, co można kupić

O autorze

Awatar Tomasz Rosłon

Tomasz Rosłon

Contributor

Z grami wideo związany od ponad dwóch dekad. Marzy o zebraniu kolekcji starszych konsol i gier z dzieciństwa. Gustuje w dobrej książce.

Komentarze