Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

MultiVersus z kolejną dawką szaleństwa. Do bijatyki zmierza Rick Sanchez z serialu Rick & Morty

Będzie postacią ekspercką.

MultiVersus, czyli darmowa bijatyka w stylu Super Smash Bros., wzbogaci się o postać Ricka Sancheza – ekscentrycznego naukowca z serialu Rick & Morty. Twórcy opublikowali krótki zwiastun, wyjaśniający, w jaki sposób bohater trafił na pole bitwy.

Jak czytamy na stronie gry, Rick będzie magiem, opierającym się na atakach dystansowych. Twórcy nie ujawnili jeszcze informacji odnośnie umiejętności specjalnych bohatera, nie wiemy również kiedy konkretnie pojawi się on w grze.

Znamy natomiast jego cenę. Tony Huynh – reżyser gry – zdradził, że Rick trafi do kategorii postaci eksperckich, charakteryzujących się skomplikowanymi mechanikami oraz wysokim poziomem trudności. Oznacza to, że będzie on kosztował 3000 złotych monet.

Co ciekawe, w MultiVersus znajdziemy już drugiego z tytułowych bohaterów - Morty’ego. Sam Rick miał trafić do gry w sierpniu, jednak jego miejsce zajął ostatecznie gremlin Gizmo.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

MultiVersus

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze