Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Multiversus - wyzwania: dzisiejsze misje i cele sezonowe

Pieniądze za realizację celów.

Na tej stronie opisane zostały wyzwania codzienne oraz sezonowe w grze Multiversus. Realizacja zadań pozwala na zbieranie punktów doświadczenia. Zdobywamy dzięki temu kolejne poziomy doświadczenia. Otrzymujemy także nagrody


Dzisiejsze misje

Każdego dnia otrzymujemy możliwość realizacji sześciu różnych zadań. Za ukończenie misji otrzymujemy 100 punktów doświadczenia Bitewnej przepustki. Lista zadań jest widoczna na ekranie startowym (1) oraz w zakładce Bitewnej Przepustki.

Cele należy zrealizować w ciągu 24 godzin. Po tym czasie bieżące zadania zostaną zastąpione nowymi. Zbyt trudną misję można w każdym momencie wymienić. Jedno losowanie dziennie jest darmowe. Koszt następnych to 100 złotych monet.


Cele sezonowe

Cele sezonowe to lista zadań do wykonania w trakcie trwania wyznaczonego przez twórców okresu. Za realizację każdej z misji można otrzymać aż 600 punktów doświadczenia Bitewnej Przepustki.

Listę zadań do realizacji (2) można sprawdzić w zakładce Bitewnej Przepustki.

Czas na realizację zadań wynosi kilkanaście dni i jest widoczny nad listą zadań. Dla misji przedsezonowych wyznaczony został okres od 19 lipca do 8 sierpnia.

Następnie: Multiversus – gleamium: jak zdobyć, co można kupić

Spis treści: Multiversus - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Multiversus – wymagania sprzętowe na PC

O autorze

Awatar Tomasz Rosłon

Tomasz Rosłon

Contributor

Z grami wideo związany od ponad dwóch dekad. Marzy o zebraniu kolekcji starszych konsol i gier z dzieciństwa. Gustuje w dobrej książce.

Komentarze