Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Multiversus - poradnik i najlepsze porady

Opis najważniejszych mechanik i porady na start.

Witajcie! Przed wami poradnik do Multiversus. To oparta na modelu F2P sieciowa bijatyka. Przeciwko sobie na arenach występują bohaterowie produkcji firmy Warner Bros. Spotkać możemy między innymi Królika Bugsa, Batmana czy też Kudłatego.

Gracze w trakcie rozgrywki mają możliwość wyboru jednej z postaci. Każdy bohater jest wyposażone w unikalne zdolności przydatne podczas walki. Głównym jest wypchnięcie przeciwnika poza krawędź mapy. Zwycięstwo następuje po zebraniu odpowiedniej liczby punktów.

Życzymy przyjemnej lektury i miłej zabawy w grze Multiversus!


Poradnik do Multiversus - rozgrywka i mechanika

Poniżej przedstawiamy różne porady dotyczące Multiversus. Zaprezentowane zostały najważniejsze mechaniki, takie jak wyzwania bojo we lub wykorzystywanie walut dostępnych w grze.


Porady na start

- Wybierz swój styl gry. Każdy bohater charakteryzuje się przynależnością do odpowiedniej klasy. Wybór powinien odpowiadać osobistym preferencjom dotyczących stylu gry.

- Współpracuj ze swoim partnerem. Pojedynki odbywają się w formule 2 vs 2. Warto obserwować grę towarzysza, by w razie potrzeby móc ruszyć z pomocą lub wesprzeć w próbach wyrzucenia przeciwnika poza ekran.

- Inwestuj w umiejętności. Wraz z kolejnymi poziomami doświadczenia postaci otrzymujemy dostęp do kolejnych perków. Odpowiedni dobór perków potrafi w znaczący sposób ułatwić grę.

- Naucz się ruchów swojej postaci. Każdy z bohaterów ma swój indywidualny repertuar ciosów. Nauka sterowania pozwoli na szybsze dostosowywanie się do wydarzeń na ekranie.

- Wykonuj zadania. Zarówno zwycięstwa jak i realizowanie wyzwań daje nam pieniądze. Pieniądze możemy wymienić między innymi na nowe postacie lub odblokowanie perków.

O autorze

Awatar Tomasz Rosłon

Tomasz Rosłon

Współpracownik

Z grami wideo związany od ponad dwóch dekad. Marzy o zebraniu kolekcji starszych konsol i gier z dzieciństwa. Gustuje w dobrej książce.

Komentarze