Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

MultiVersus ograniczy zbyt szybko levelujących graczy

Nowa łatka wprowadza istotne zmiany.

Najnowsza łatka do bijatyki MultiVersus wydłuża czas potrzebny do osiągnięcia wysokiego poziomu mistrzostwa postaci. Gracze przyjęli zmianę z mieszanymi odczuciami.

Należy najpierw wyjaśnić, że każda postać w grze posiada osobny poziom mistrzostwa, który rozwijamy grając konkretnym zawodnikiem. Jednak część umiejętności danej postaci odblokujemy dopiero po osiągnięciu 15 poziomu mistrzostwa. Z tego powodu większość graczy jak najszybciej „grindowała” nowe postacie, aby w pełni poznać ich potencjał.

Jak możemy przeczytać w opisie najnowszej aktualizacji o numerze 1.03, od teraz aby awansować pomiędzy poziomami 3 i 15 potrzeba zdobyć dwukrotnie więcej punktów doświadczenia. „Zauważyliśmy, że gracze mogą zdobyć 15 poziom mistrzostwa zbyt szybko. Ta zmiana sprawi, że będzie to nieco bardziej wymagająca przygoda” - wyjaśniają twórcy.

Zmiana spotkała się z mieszanymi opiniami. Na oficjalnym Reddicie gry można spotkać się z komentarzami internautów, że poziomy mistrzostwa zdobywa się w grze i tak bardzo szybko, więc zwiększenie potrzebnej liczby punktów doświadczenia nie utrudni przesadnie rozgrywki. Z drugiej strony są też gracze uważający, że niepotrzebne utrudni to dołączenie do gry przyszłym graczom, gdy liczba postaci w grze będzie znacznie większa.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze