Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Multiversus - Bitewna Przepustka: przedmioty zwykłe oraz Premium

Nagrody za postępy.

Na tej stronie przedstawiona została Bitewna Przepustka w grze Multiversus. Pozwala ona na wygranie nagród w zamian za ukończone pojedynki oraz realizację misji codziennych i sezonowych.

Postępy w Bitewnej Przepustce można sprawdzić poprzez wejście w zakładkę z poziomu menu głównego. Ekran podzielony jest na dwie części. Górna przedstawia misje możliwe do zrealizowania (1), zaś dolna nagrody możliwe do wygrania (2).

Nagrody dzielą się na darmowe oraz Premium. Do zdobycia nagród gratisowych wystarczy zebranie odpowiedniej ilości punktów. Wygrać można między innymi złote monety, grzanki czy ikony profilu.

Nagrody Premium oprócz poziomu doświadczenia wymagają też zakupu Przepustki Bojowej. Przedsezonowa Przepustka Bojowa w ramach otwartej bety kosztuje 300 Gleamium. Szczegóły dotyczące pozyskiwania Gleamium zostały opisane na stronie: Multiversus – gleamium: jak zdobyć, co można kupić.

W ramach nagród premium otrzymać można elementy stylistyczny czy też złote monety. W porównaniu do darmowych przedmiotów częściej pojawiają się nagrody klasy epickiej.

Następnie: Multiversus – lista bohaterów: dostępne i nadchodzące postacie

Spis treści: Multiversus - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Multiversus – złote monety: jak łatwo zarobić

O autorze

Awatar Tomasz Rosłon

Tomasz Rosłon

Contributor

Z grami wideo związany od ponad dwóch dekad. Marzy o zebraniu kolekcji starszych konsol i gier z dzieciństwa. Gustuje w dobrej książce.

Komentarze