Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mroźny survival w Prey For The Gods - ruszył Kickstarter

W stylu Shadow of the Colossus.

Zapowiedziane w październiku ubiegłego roku Prey for the Gods znalazło się na Kickstarterze. Twórcy mroźnej gry z gatunku survival chcą pozyskać minimum 300 tysięcy dolarów na wersję PC.

Tu potrzeba wiedźmina

Grą zainteresują się zapewne gracze, którzy nie mogą doczekać się kontynuacji Shadow of the Colossus. Niezależna produkcja No Matter Studios czerpie bowiem sporo pomysłów z legendarnego tytułu od Team Ico.

Akcję obserwujemy w perspektywie TPP. Fabuła toczy się w mroźnym świecie pełnym niebezpieczeństw, a jedyną szansą na przetrwanie jest pokonanie bogów, do których się modlimy.

Platforma docelowa to PC, z możliwą konwersją na konsole - w przypadku zebrania 600 tysięcy dolarów. Najniższa wpłata gwarantujące kopię gry to 15 dolarów (ok. 60 zł). Premierę zaplanowano wstępnie na grudzień przyszłego roku.

Twórcy przygotowują spory świat do zwiedzenia, a pewną innowacją w stosunku do Shadow of the Colossus będą właśnie elementy gatunku survival, związane ze sztuką przetrwania w mroźnym świecie.

Podczas eksploracji znajdziemy też tajemnicze świątynie ze skarbami i sekretami. Do tego system ekwipunku, nieliniowy wybór kolejnych celów czy dynamiczny cykl dobowy.

Trójka deweloperów pracuje nad Prey For The Gods „po godzinach” już od 2014 roku, by w styczniu zdecydować się w pełni poświęcić tylko temu projektowi.

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze