Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mroczne lokacje horroru SOMA w nowym trailerze

Premiera 22 września.

Zaplanowana na 22 września premiera horroru SOMA zbliża się nieubłaganie, więc twórcy ze studia Frictional Games postanowili podkręcić atmosferę, publikując nowy zwiastun.

Prawie jak Metro 2033

Materiał koncentruje się na mrocznych lokacjach, które składają się na zrujnowane i opuszczone laboratoria, gdzie prowadzono eksperymenty związane ze sztuczną inteligencją.

Widzimy podwodne, stalowe korytarze, zepsute roboty, metalowe konstrukcje rodem z serii Fallout, migoczące światła, ale także nieco lepiej zachowane wnętrza.

Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Manipulujemy obiektami, rozwiązujemy zagadki logiczne i unikamy bezpośrednich starć z przeciwnikami.

„Jeszcze nigdy wcześniej nasza produkcja w tak dużym stopniu nie bazowała na opowieści. Ale w odróżnieniu od naszych innych tytułów, większą jej część czerpiemy po prostu z grania” - zapewniają na swoim blogu twórcy, odpowiedzialni w przeszłości za serie Penumbra oraz Amnesia.

Nudzisz się? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze