Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Można pobierać pliki otwartej bety Diablo 4. Są poprawki

Już jutro wszyscy chętni zejdą do piekła.

Już jutro startuje otwarta beta Diablo 4, w której udział mogą wziąć wszyscy chętni na każdej z docelowych platform. Blizzard umożliwił już wcześniejsze pobieranie plików, a także zdradził listę zmian i poprawek, które wprowadzono od zamkniętych testów.

Otwarta beta Diablo 4 rozpocznie się jutro, czyli w piątek 24 marca o godzinie 17:00 czasu polskiego. Wszyscy chętni będą mieli czas do poniedziałkowego wieczoru, by sprawdzić nadchodzącą produkcję Blizzarda i na własnej skórze przekonać się, czy gra jest tak dobra jak twierdzą jedni, czy tak zła, jak utrzymują inni internauci.

Pliki gry możecie pobrać, korzystając z linków na oficjalnej stronie Blizzarda lub wyszukując „Diablo 4 - Otwarta beta” w cyfrowych sklepach na swoich platformach. Beta dostępna jest na PC (Battle.net), PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S, a udział w testach jest bezpłatny. Należy za to zarezerwować sobie sporo miejsca, ponieważ w zależności od platformy instalacja może zajmować nawet ponad 70 GB.

Przez ostatni tydzień, czyli od zakończenia poprzednich testów, twórcy nie próżnowali i wprowadzili kilka poprawek, które powinny przełożyć się na jeszcze lepsze doświadczenia podczas gry. Przede wszystkim usprawniono system kolejkowania graczy oraz naprawiono błędy związane z pojawianiem się bossa świata - Aszawy. Wprowadzono też drobne zmiany w balansie postaci i ich zdolności.

  • Naprawiono problem z pojawianiem się Aszawy.
  • Naprawiono błąd, który powodował, że zegar kolejki nie wyświetlał czasu, mimo że gracz wciąż był w kolejce.
  • Naprawiono błędy, które powinny skutkować poprawą czasu oczekiwania w kolejce.
  • Naprawiono problem, w którym gracze mogli czasami zostać zablokowani podczas zadania „In Her Wake”.
  • (Tylko na PC) Naprawiono problem, w którym gracze nie mogli wybrać wysokich ustawień tekstur przy 16 GB pamięci RAM.
  • Naprawiono błąd, który powodował, że interfejs użytkownika nieprawidłowo pokazywał ukończone wyzwania jako „Nierozpoczęte”.
  • Naprawiono wiele różnych problemów związanych z awariami.
  • (Tylko na konsolach) Naprawiono błąd, który powodował, że drugi gracz w kanapowej kooperacji nie mógł wejść do gry podczas prologu.

Przypominamy, że za osiągnięcie dowolną postacią 20. poziomu doświadczenia otrzymamy kosmetyczne nosidełko ze śpiącym wilczątkiem, które będziemy mogli założyć w pełnej wersji gry, a także kilka unikalnych tytułów. Podczas testów sprawdzimy każdą z pięciu klas postaci, w tym niedostępnych w ubiegły weekend nekromantów oraz druidów.


Dlaczego warto sięgnąć po „Legendy gier wideo”?

Dzięki książce poznasz największych twórców gier wideo w historii, a przy okazji dowiesz się, jak wielki był ich wpływ na wszystkie kolejne gry, również dzisiejsze hity, w które grasz na co dzień.

Pobierz darmowy fragment i zamów książkę „Legendy gier wideo” w przedsprzedaży »

Kto pierwszy poruszył postacią na ekranie, jak narodziły się komputerowe RPG-i, dlaczego grom tak blisko do filmów, kto wymyślił otwarte światy, jak narodziły się strzelanki czy wreszcie, który znany twórca poleciał w kosmos jako drugi cywil w historii.

Dowiedz się więcej teraz »

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze