Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mortal Kombat 12 potwierdzone. Premiera w tym roku

Wyjątkowo kameralna zapowiedź.

Warner Bros. Discovery oficjalnie zapowiedziało Mortal Kombat 12, chociaż w wyjątkowo nietypowy sposób. Nie dostaliśmy zwiastuna ani nawet grafik promocyjnych, a zamiast tego tytuł został krótko wspomniany w konferencji dla inwestorów. Wiemy jednak, że tytuł trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku.

- Wciąż mamy więcej tytułów do pokazania. Wśród nich bardzo wyczekiwane Mortal Kombat 12 i Suicide Squad: Kill the Justice League. Te gry również zamierzamy wprowadzić do sprzedaży w tym roku z ambitnymi prognozami wyników - przekazał prezes Warner Bros. Discovery David Zaslav podczas transmisji podsumowującej wyniki finansowe spółki w czwartym kwartale 2022 roku.

Może więc to oznaczać, że „pełnej” zapowiedzi doczekamy się już w najbliższych miesiącach. Pod koniec grudnia zeszłego roku do Mortal Kombat X oraz Mortal Kombat 11 trafiły tajemnicze aktualizacje, dodające w menu głównym banery reklamowe. Niektórzy internauci uważają, że chociaż na ten moment wyświetlają one przedmioty kosmetyczne do kupienia, to obecne reklamy są jedynie „placeholderami” przez rozpoczęciem kampanii marketingowej i przedsprzedaży MK 12.

Ujawnienie gry przez prezesa skomentował także Ed Boon, szef studia NetherRealm i współtwórca serii Mortal Kombat. Zadał na swoim twitterze pytanie: „Więc, kto słyszał wieści na temat Injustice 3?”. Jak zauważył w komentarzach do posta internauta o pseudonimie ErikMtn, deweloper mógł żartobliwie dać wskazówkę, że kolejna odsłona bijatyki z superbohaterami też powstaje, chociaż nie została wspomniana na transmisji.

Wygląda na to, że w tym roku miłośnicy bijatyk będą mieli pełne ręce roboty. Już wcześniej zapowiedziano, że w ciągu najbliższych miesięcy zagramy między innymi w Street Fighter 6, wprowadzające całkowicie nowy tryb kampanii oraz Tekken 8, które także zaskoczy fanów kilkoma zmianami i nowościami. Teraz natomiast do stawki dołącza Mortal Kombat 12, zatem fani wszystkich trzech serii nie powinni narzekać na nudę.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze