Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Moonrise od twórców State of Decay dostępne na Steam od 27 maja

Taktyczna gra znajduje się obecnie w fazie testów beta.

Deweloperzy z Undead Labs poinformowali, że wczesna wersja Moonrise będzie dostępna na Stemie dla wszystkich chętnych od przyszłej środy - 27 maja.

Obecnie grę uruchomić mogą wyłącznie posiadacze klucza. Produkt znajduje się w fazie zamkniętych testów. Choć pełna wersja będzie tytułem Free to Play, za wczesne wydanie trzeba zapłacić ok. 60 zł.

Gracze trafiają do świata, w którym zaćmienia księżyca przemieniają stworki Solari w niebezpieczne potwory atakujące miasta ludzi. Użytkownicy wyruszają w pełną przygód podróż, by powstrzymać nieustannie zwiększającą się skalę zagrożenia.

Istotnym elementem rozgrywki jest kolekcjonowanie różnych gatunków Solari i używanie ich w walce - niczym w cyklu Pokemon.

Stworki - w grze znajdziemy ich setki - można rozwijać i wybierać ich umiejętności specjalne. Starcia odbywają się w czasie rzeczywistym, bez podziału na tury. Zmierzyć można się zarówno z komputerowymi przeciwnikami, jak też z innymi graczami.

Moonrise zostało zapowiedziane w ubiegłym roku. Początkowo projekt powstawał wyłącznie z myślą o platformach mobilnych. Testowa wersja jest też dostępna na platformach z iOS i Androidem.

Undead Labs to studio odpowiedzialne za survivalową grę akcji State of Decay, w której zadaniem użytkowników jest walka o przetrwanie w świecie opanowanym przez zombie.

O autorze
Komentarze