Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Monster Hunter Rise - polowanie (5): zakończenie, odebranie nagrody, powrót do wioski

V etap polowania.

Po tym jak zrealizujemy główny cel zadania w Monster Hunter Rise, misja zakończy się. Wówczas przyjdzie czas na odebranie nagrody i powrót do wioski.

W momencie gdy wykonasz podstawowy cel zadania, czyli np. pokonasz potwora, rozpocznie się odliczanie (zazwyczaj trwa to 60 sekund). Po tym czasie automatycznie zakończy się zadanie i nie będziesz miał możliwości zatrzymania licznika.

W tym czasie musisz zebrać wszystkie przedmioty, które znajdują się wokół ciebie, a przede wszystkim materiały, które wytniesz z bestii. Klikaj na truchło potwora kilkukrotnie, dopóki nie zniknie na stałe informacja/ikona potwora (1). Każdorazowe wycięcie materiałów z bestii, zapewni ci nowe przedmioty, więc nie przestawaj zbierać składników z przeciwnika, dopóki będzie widoczny napis.

Kiedy zadanie zakończy się, przeniesiesz się do wioski, ale przed tym wyświetli się ekran z nagrodami, które otrzymałeś za ukończenie misji. Najważniejszym wynagrodzeniem za twój trud jest waluta gry, czyli złoto i punkty Kamury, a także podniesienie poziomu twoich kompanów.

To był ostatni etap polowania. Jeśli nie miałeś jeszcze okazji, zapoznaj się z poprzednimi fazami polowania:

Spis treści: Monster Hunter Rise - poradnik i najlepsze porady

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze