Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Modyfikacja Grand Theft Auto 5 odświeża grafikę i rozgrywkę

Nie tylko oprawa.

Najnowsza sporych rozmiarów modyfikacja Grand Theft Auto 5 nie tylko dopracowuje oprawę graficzną, ale także gruntownie przeprojektowuje dostępne opcje rozgrywki.

Zestaw poprawek wydano w ramach pakietu o nazwie The Pinnacle of V.

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to jaśniejsza oprawa. Twórca modyfikacji Josh Romito postawił na nasycone barwy i modyfikację większości parametrów obrazu.

Dodano więcej efektów cząsteczkowych, oświetlenia scen i dymu - od kominów na dachach budynków po rury wydechowe samochodów na ulicach.

Nie mogło zabraknąć tekstur w wysokiej rozdzielczości, w całym Los Santos - w tym powierzchnie w rozmiarze 4K dla roślinności, wody, krwi i pojazdów.

Jednak w odróżnieniu od innych modyfikacji zajmujących się grafiką - jak Toddyhancer - The Pinnacle of V zmienia także rozgrywkę.

Gruntownie przeprojektowano model jazdy i strzelanie, zwiększono liczbę przechodniów, potyczki gangów i policjantów na ulicach, dodano realistyczną balistykę pocisków czy elementy otoczenia podatne na zniszczenie.

Pełną listę zmian znaleźć można na oficjalnej stronie. Poniżej trailer:

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze