Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mod do Skyrima wprowadza... miasto science-fiction

Fort Knox.

Twórca modyfikacji o pseudonimie „Ripcat” przygotował interesujący projekt do popularnego Skyrima, wprowadzający do gry... spore miasto rodem z tytułów science-fiction.

Lokacja nosi nazwę Fort Knox i składa się z pięciu odrębnych obszarów, pełnych neonów, obrotowych drzwi, futurystycznych budynków i sztuki nowoczesnej.

Jest też strefa przemysłowa oraz okolice jeziora Athabasca. Do tego - dodatkowo - wyspa Octo8 z wioską i jaskiniami. Twórca przygotował też ponad 150 wnętrz budynków: bary, restauracje, posterunek policji i tak dalej.

Fort Knox zamieszkuje ponad 400 postaci niezależnych i 7 modeli robotów. Gracze mogą także skorzystać z nowych elementów ekwipunku - jest ich ponad setka.

Całość nie jest jeszcze ukończona, lecz wersję 0.7 można pobrać za darmo z serwisu Nexus. Do działania potrzebna jest kopia The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły