Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mod do Red Dead Redemption 2 pozwoli zostać stróżem prawa

Dzieło twórców podobnej modyfikacji do GTA 5.

Red Dead Redemption 2 doczeka się modyfikacji, dzięki której bohater będzie mógł zostać szeryfem. Beta ma zostać udostępniona „tak szybko, jak to tylko możliwe”.

Za projekt odpowiada grupa twórców LCPDFR i LSPDFR - czyli modów, które działały na podobnej zasadzie w GTA 4 i GTA 5, pozwalając wcielać się w policjantów.

Oczywiście opisywana modyfikacja to coś więcej niż tylko odznaka na piersi Arthura Morgana. Zajmiemy się faktycznym rozwiązywaniem śledztw i szukaniem sprawców przestępstw i wykroczeń.

W działaniach pomoże rozbudowany system interakcji z postaciami - bohater będzie mógł przesłuchiwać świadków, konfrontować z faktami i dowodami czy rozkazywać, by zatrzymali się „w imieniu prawa”.

Modyfikacja RDRFR będzie dostępna wyłącznie na PC. Twórcy zachęcają użytkowników do rozważenia wsparcia ich w serwisie Patreon. Wszystkie mody są oczywiście oferowane za darmo.

Źródło: ModRDR

Następnie: Witchfire - walka, boss i interfejs w gameplayu z nowej gry Adriana Chmielarza

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze