Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mod do God of War pozwoli zagrać jako Atreus

Kto potrzebuje Kratosa?

Powstająca modyfikacja do God of War na PC pozwoli graczom wcielić się w Atreusa - zamiast Kratosa.

Projekt rozwija niejaki „Speclizer”, odpowiedzialny w przeszłości między innymi za równie interesujące mody do The Last of Us, z bitwą na śnieżki i kamerą FPP włącznie.

Jak prezentuje poniższy materiał wideo, Atreus ma jeszcze pewne problemy z animacjami, ale w walce - sterowany przez gracza - radzi sobie całkiem dobrze, walcząc z Baldurem, ognistym trollem i tak dalej.

Speclizer wyjaśnia, że mod nie jest jeszcze gotowy do premiery. „Obecnie wyraźnie widać, że wrażenia nie są zbyt płynne. Potrzeba jeszcze sporo wysiłku, by całość działała idealnie” - napisał.

Atreus faktycznie wydaje przemieszczać się na łyżwach i nadal przekazuje porady Kratosowi, choć sam jest teraz głównym bohaterem. Pozostaje mieć nadzieję, że twórcy uda się doszlifować szczegóły.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze