Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mod do Batman: Arkham Knight na PC odblokowuje 10 postaci

Zwiedzanie Gotham w nowym ciele.

Gracze, którzy nie zdecydowali się zwrócić swojej kopii Batman: Arkham Knight na PC, mogą skorzystać z modyfikacji, która odblokowuje 10 postaci do trybu swobodnej eksploracji.

Staruszek Gordon radzi sobie całkiem nieźle

Za projekt odpowiadają użytkownicy o pseudonimach „Wastelander121” i „MrJAG”. Całość pobrać można z nieoficjalnej strony gry, a instrukcja instalacji znajduje się w opisie poniższego filmu, wraz z prezentacją moda w akcji.

Dostępne postacie to Red Hood, Harley Quinn, Nightwing, Robin, Azreael, Bruce Wayne, Catwoman, Joker, komisarz Gordon, oficer Owens oraz oczywiście Batman. Podczas rozgrywki wystarczy wciskać klawisze od F1 do F11, by wcielić się w następną osobę.

Należy zauważyć, że część z modeli to tylko skórki dla Batmana, ale inni bohaterowie - jak Nightwing czy Robin - posiadają własny zestaw animacji i styl walki. Jest nawet całkiem śmiertelne strzelanie z pistoletów Red Hooda, z własnymi egzekucjami.

Twórcy ostrzegają, że modyfikacja nie jest oficjalnie wspierana przez Rocksteady, a przed jej instalacją warto wykonać kopię zapasową zapisów lub zacząć nową grę.

Batman: Arkham Knight debiutował na PC we wtorek. Gracze natychmiast zaczęli informować o licznych błędach z tą konwersją, a jej jakość była na tyle niska, że wydawca - firma Warner Bros. - zdecydował się wstrzymać sprzedaż tej wersji.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze