Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mocny start My Time at Sandrock na Steamie. Gra już pobiła rekord poprzedniej odsłony

Ponad 21 tys. graczy jednocześnie.

My Time At Sandrock - sequel docenionego przez graczy i krytyków My Time At Portia - dopiero trafił do sprzedaży, a już pobił rekord swojego poprzednika. W grze bawiło się jednocześnie ponad 21 tys. graczy.

Jak wynika ze statystyk w serwisie Steamcharts, w ciągu zaledwie dwóch dni od premiery we wczesnym dostępnie, tytuł zgromadził 21620 graczy budujących równocześnie pustynne miasteczko. Dla porównania, rekord wydanej w 2017 roku pierwszej odsłony cyklu wynosi nieco ponad 13 tys. budowniczych.

W My Time at Sandrock wcielamy się w nowego budowniczego w tytułowej mieścinie. Do naszych obowiązków należy wykorzystywanie dostępnych w okolicy zasobów, aby rozwinąć otrzymany warsztat. Wykonujemy zlecenia mieszkańców, budujemy maszyny, sadzimy rośliny i hodujemy zwierzęta, ale rozprawiamy się także z jaszczurami.

Tytuł otrzymał w większoci pozytywne opinie użytkowników Steama. Gracze chwalą poprawioną oprawę graficzną i wciągającą opowieść, jednocześnie zwracając uwagę, że same mechaniki rozgrywki nie zostały znacząco rozwinięte od czasu My Time at Portia.

O autorze

Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią od momentu, kiedy zepsuł swój pierwszy komputer. Szczególnie pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime oraz majsterkowicz-samouk.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły