Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mnóstwo zmian i nowości w łatce Plants vs. Zombies Garden Warfare 2

AKTUALIZACJA: Łatka dostępna.

Aktualizacja (02.06): Pomimo planów na udostępnienie Draki w Zombopolis latem tego roku, Electronic Arts poinformowało, że obszerna, darmowa łatka z nową zawartością jest już dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

***

Oryginalna wiadomość (18.05): Electronic Arts wyda latem tego roku sporą, darmową aktualizację strzelanki Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 na PC, PlayStation 4 i Xbox One, zatytułowaną „Draka w Zombopolis”.

Największą nowością będzie tytułowe Zombopolis, dostępne w trybie Ziołowego ataku. „To największe miasto zombie, jakie do tej pory wybudowaliśmy” - zapewniają twórcy. W samym centrum powstaje ogromny robot.

Do tego dwie nowe postacie: Toksyczny Cytryn i Śniadaniowy Mózg. Ten pierwszy wynurza się z trujących oparów w celu pomocy frakcji roślin, drugi dysponuje gustowną pelerynką.

Jest też ponad 1,2 tysiąca nowych elementów do personalizacji, powrót „Pływającej strzelnicy” z rankingami najlepszych wyników, a także mnóstwo zmian w balansie i umiejętnościach.

Dla przykładu, Słonecznik zada większe obrażenia, a Elektromózg - mniejsze. Są też nowe efekty dźwiękowe do animacji, usprawniona sztuczna inteligencja w trybie Flaga mocy czy lepsza organizacji dziennika.

Pełną - i długą - listę zmian znaleźć można na oficjalnej stronie kolorowej produkcji, wydanej w lutym tego roku.

„Konflikt roślinek i zombie - mimo że trwa już tak długo - nadal posiada swój początkowy urok. Nowe klasy, kostiumy oraz lokacje bawią i są odpowiednio urozmaicone” - napisał Łukasz w recenzji Garden Warfare 2.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze