Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

MMO War Thunder ukaże się także na PS4

Czyli na „wiodącej platformie nowej generacji”.

MMO War of Thunder, rozwijane przez studio Gaijin Entertainment, pod koniec roku ukaże się także na PlayStation 4 - ogłosił producent.

Darmowa produkcja oferuje ponad 200 różnorodnych modeli samolotów, okrętów i czołgów, walczących wspólnie na gigantycznych mapach.

Obecnie trwają otwarte testy wersji PC, a w planach jest także wydanie gry na Maca. Gaijin nie wspomina jednak ani słowem o nowym Xboksie.

„Gaijin Entertainment wykorzysta potencjał PlayStation 4, by zredefiniować bogatą rozgrywkę w War of Thunder i dodać potężną grafikę i prędkość, inteligentne opcje personalizacji, zintegrowane możliwości społecznościowe i innowacyjne rozwiązania wykorzystujące serwery rozproszone” - chwalą się twórcy na oficjalnej stronie.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością przeniesienia War of Thunder na wiodącą platformę nowej generacji - PS4” - dodaje dyrektor kreatywny produkcji, Kirill Yudintsev.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze