Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mistrzostwa Świata nadciągają do FIFA 23. Znamy datę premiery i szczegóły darmowego dodatku

Aktualizacja ominie Nintendo Switch.

Electronic Arts wreszcie ujawniło szczegóły trybu Mistrzostw Świata w FIFA 23. Darmowy dodatek zadebiutuje 9 listopada na wszystkich platformach... oprócz Nintendo Switch.

Aktualizacja pozwoli zagrać jako dowolny z 32 zakwalifikowanych krajów, ale można też personalizować turniej, edytując grupy tak, aby wzięły w nim udział drużyny, które nie zdołały się zakwalifikować. Jest też tryb turnieju online, w którym można zagrać w fazach pucharowych.

W okresie od 21 listopada do 18 grudnia FIFA 23 World Cup zaoferuje też tryb „live”, który będzie aktualizowany podczas fazy grupowej i pucharowej, umożliwiając rozgrywanie prawdziwych spotkań, w tym zmianę biegu wydarzeń.

Ultimate Team też doczeka się aktualizacji Mistrzostw Świata, ale raczej skromnej. Gracze mogą liczyć na nowe kampanie z przedmiotami, które nawiążą do wyników poszczególnych reprezentacji. Pojawi się też 30 nowych kart bohaterów.

Warto nadmienić, że w ramach DLC World Cup, do FIFA 23 zostaną dodane tylko dwa autentycznie odwzorowane stadiony, w tym Lusail Stadium, w którym rozegra się finał.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze