Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mission: Impossible 9 bez Toma Cruise’a? „Nie wierz w plotki” - mówi reżyser

Przy okazji zdradził, co myśli na temat branżowej prasy.

Do premiery siódmej części serii Mission: Impossible, zwanej Dead Reckoning Part 1, został jeszcze rok, a już zaczęły pojawiać się plotki na temat ósmej części. Mówi się, że ma to być ostatni występ Toma Cruise’a w roli agenta Ethana Hunta.

Kres spekulacjom postanowił położyć reżyser filmu, Christopher McQuarrie. Podczas swojego występu w podcaście Light the Fuse powiedział:

- Pracuję z Tomem Cruisem od 15 lat i nie mogę zliczyć, ile razy stałem obok niego, byłem świadkiem jakiejś sytuacji, a następnego dnia czytałem o niej w artykułach branżowych i nic z tego, co opisywały, nie było prawdą.

- Kiedy czytasz o „anonimowych źródłach” lub „źródłach zbliżonych do produkcji”, to ktoś umieszcza to [w nagłówku – dop. red.] z konkretnych powodów […] i nigdy nie możesz mieć pewności, jakie są te powody - kontynuuje reżyser. - [Z czasem - dop. red.] uczysz się to ignorować i śmiać się z tego. W dzisiejszym świecie wystarczy poczekać 17 minut, aby kolejny cykl wiadomości zamiótł poprzednie pod dywan.

Choć McQuarrie nie powiedział tego wprost, to jego opinia o newsach w sieci jest wyraźnym sygnałem, że Tom Cruise raczej nieprędko pożegna się ze swoją prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalną rolą.

Mission: Impossible - Dead Reckoning Part 1 zadebiutuje 14 lipca 2023 roku. Na ekranie, obok Toma Cruisa, zobaczymy Vanessę Kirby (Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw), Rebeccę Ferguson (Diuna), Simona Pegga (Wysyp żywych trupów), Vinga Rhamesa (Pulp Fiction) czy Henry’ego Czerny’ego (Stan zagrożenia).

Kontynuacja zatytułowana Mission: Impossible - Dead Reckoning Part 2 jest zaplanowana na 28 czerwca 2024 roku.

Tagi
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze